Salut,
Sunt Sorin și mi-am făcut cont pe Sentimente anul trecut, la 17 ani de la primul cont creat la voi. Până acum am cunoscut aici două persoane cu care am avut relații frumoase, însă care, din păcate, s-au încheiat trist pentru mine.
Acum aproape o săptămână, după ce i-am trimis mesajul meu unei doamne din listă, pe 5 mai, am avut surpriza să-mi răspundă, deși nu avea poză la profil. Apoi au urmat pași mici și siguri, care s-au transformat într-o poveste ce va deveni și mai frumoasă odată cu trecerea timpului.
Ne vom întâlni în următorul weekend, la Londra, și sunt convins că va fi un weekend minunat pentru amândoi!
Vă mulțumesc încă o dată și sper să nu mai am ocazia să-mi fac un alt cont aici!


