De la prima întâlnire am comunicat ca și cum ne știam de o viață, simplu, plăcut, ca și cum ne conectam energiile pierdute cu mult timp în urmă.
Niciunul dintre noi nu simțea nevoia să-l impresioneze pe celălalt, fără emoții că nu va fi acceptat, plăcut. Pentru că eram amândoi, de la început, ca un firesc.
Credem că ne-am găsit jumătatea, despre care nimeni nu mai crede că există și pe care mai nimeni nu o caută cu adevărat.
Suntem fericiți! 😊
Mulțumim Sentimente.ro!



