Skip to main content
Povești de succes

Povestea noastra de dragoste: Florin & Mirela

Povestea noastra e simpla si frumoasa. I-am trimis un mesaj prin care ii ceream un id de messenger unde, daca va dori putem vorbi mai mult. Prima intalnire….prima intalnire a fost ok…pentru ca ea era foarte vorbareata si se vedea ca stie ce vorbeste….intotdeauna am apreciat foarte mult la o femeie inteligenta, dar sa revenim, am fost la un film si pana la urma amandoi ne-am simtit foarte bine. Dar ar trebui sa stiti un lucru….pentru noi, nu prima si nici a doua intalnire ne-a facut sa fim nebuni unul dupa celalalt…ci toate intalnirile care au urmat dupa….fiecare intalnire e un mic moment de nebunie, o nebunie lucida si frumoasa…o mica nebunie numita iubire. Fiecare minut e minunat alaturi de ea. Sunt sigur ca ma intelegeti atunci cand va spun ca sunt nebun…nebun dupa ea…pentru TOTDEAUNA. Pentru voi cei care inca mai cautati, sunt sigur ca va veti gasi jumatatea…pentru fiecare dintre noi exista cineva, la fel cum si noi existam pentru acel cineva. Eh, intelegeti voi. Pentru echipa sentimente: sunteti buni in ceea ce faceti. Aveti un site organizat, bine administrat si care intr-adevar ofera sansa tuturor sa gaseasca un prieten sau iubit. PS: Raman dator. 🙂

Dă o șansă iubirii - Hai pe Sentimente.ro!

Povestește-ne despre iubirea online 💌 Fie că ai trăit o poveste de dragoste la distanță, ai descoperit conexiuni speciale în mediul virtual sau ai învățat ceva din relațiile online, vrem să îți ascultăm povestea. Scrie-ne despre emoțiile, provocările și bucuriile pe care le-ai trăit în lumea digitală a iubirii. Cele mai captivante povești pot fi publicate pe blogul nostru, pentru a inspira și alți oameni care caută conexiuni reale în spațiul virtual. Trimite-ne povestea ta

Lasa un comentariu